Big Brother VIP Albania 3 Live - SHIKO 24/7 LIVE - Big Brother Albania VIP 3 Live - Shiko Live Kanali 1 dhe 2.
BB2Live
Ferma Vip Live  

Big Brother Albania VIP Live Shiko ne HD

Me poshte mund te shikosh Big Brother Albania VIP Live ne kualitetin me te mire dhe te ndryshosh kanalet nga Kanali 1 dhe 2.

Big Brother Albania VIP po vjen dhe ju mund ta shikoni live vetem ne faqen tone.Big Brother VIP është një seri televizive, e cila ndjek një numër garuesish të famshëm, të njohur si shokë shtëpie, të cilët janë të izoluar nga bota e jashtme për një periudhë të zgjatur kohe në një shtëpi të ndërtuar me porosi.

Si mund ta shikoj Big Brother Albania VIP Live ?

Me larte eshte player-i ku mund te shikoni big brother 24/7 pa nderprerje.

Ju vetem klikoni Play mbi video mbyllni reklamat me X dhe do keni mundesi te shikoni kanalet e big brother albania vip.

Per çdo problem na kontaktoni dhe ne do mundohemi te u ndihmojme ne si staffi i Big Brother Albania VIP.

Kur do filloj transmetimi Live i Big Brother Albania VIP

Edicioni i ri i Big Brother do filloj transmetimin live me 1 tetor 2021, dhe sapo te filloj ne do ua mundesojme qe ju ta shikoni live kete edicion pa nderprerje.

Ju mund te na gjeni edhe ne rrejtet sociale per me te rejat e Big Brother siq jane Facebook, Instagram & Twitter.

Për herë të parë organizohet në Shqipëri, një format reality show si ky! Shiko Seriale Turke

Jemi mësuar më herët, me shtëpitë më të vëzhguara në vend, banorë të së cilës ishin njerëz të zakonshëm, të panjohur më parë për publikun, e që famën e morën direkt nga pjesëmarrja në Big Brother Albania, por personazhet e famshëm të bërë bashkë në një shtëpi nuk i kishim imagjinuar më parë.

Big Brother Vip Albania, është emisioni më i ri që do të nis pikërisht sezonin e ardhshëm në ekranin e Top Channel.
Reality Show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit.

Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë.